Sklenárstvo SKLO-KALI

Sklenárstvo SKLO-KALI má v oblasti opracovania tabuľového skla, výroby izolačného skla a montáže sklenených konštrukcií bohaté skúsenosti od roku 1995, kedy bola založená bratmi Kaliňakovími.

Naša hlavná ponuka je zameraná na sklo do interiérov i exteriérov a na izolačné sklo.  Vďaka moderným technológiám Vám ponúkame digitálne potlačené sklo keramickou farbou, sklo s UV potlačou, atypické výrezy do skla, bezpečnostné sklo,  no taktiež pieskované sklo, ornamentné sklo, zrkadlá, tabuľové plavené sklo float, sklo s drôtenou vložkou  a mnoho ďalšieho. V rámci služieb Vám ponúkame prevedenie sklenárskych prác, zabezpečujeme realizáciu a montáž presklenených interiérov, zameranie a montáž skla, technické poradenstvo a samozrejmosťou je doprava.

Osobitný a profesionálny prístup k našim zákazníkom s využitím našich teoretických a praktických skúseností s použitím skla v stavebníctve, architektúre a dizajne, je správnym predpokladom pre dokonalé funkčné riešenie zasklenia našou firmou. Našim cieľom je spokojnosť zákazníka s kvalitou a prevedením našich výrobkov, ako aj čas ich dodania.

Sklenárstvo Prešov